LN12J50R
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
LN12J50R
JLCPCB Part #
C6653029
Package
Plugin
Description
12W 50Ω Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS