L12J6K8E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
L12J6K8E
JLCPCB Part #
C2619858
Package
Plugin
Description
12W 6.8kΩ ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS