RER40F2940RCSL
MFR.Part #
RER40F2940RCSL
JLCPCB Part #
C1572217
Description
294Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance