VBT5200-E3/8W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VBT5200-E3/8W
JLCPCB Part #
C7409747
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.6V@5A 150uA@200V 200V 5A 80A TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS