RER60F2940RCSL
MFR.Part #
RER60F2940RCSL
JLCPCB Part #
C1570232
Description
294Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance