RCL121820K0JNEK
MFR.Part #
RCL121820K0JNEK
JLCPCB Part #
C2092797
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 20kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS