RC1218FK-07360RL
MFR.Part #
RC1218FK-07360RL
JLCPCB Part #
C876022
Description
-55℃~+155℃ 1W 360Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS