RN65D6341FRSL
MFR.Part #
RN65D6341FRSL
JLCPCB Part #
C1799604
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.34kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors