RC1218FK-07432RL
MFR.Part #
RC1218FK-07432RL
JLCPCB Part #
C876053
Description
-55℃~+155℃ 1W 432Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS