RCC080520K0FKEA
MFR.Part #
RCC080520K0FKEA
JLCPCB Part #
C1859572
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200V 20kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS