PTF6586K500BYBF
MFR.Part #
PTF6586K500BYBF
JLCPCB Part #
C1442971
Description
-55℃~+150℃ 250mW 86.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors