RNC60H5601BSRE8
MFR.Part #
RNC60H5601BSRE8
JLCPCB Part #
C3518450
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors