RL20S223JRSL
MFR.Part #
RL20S223JRSL
JLCPCB Part #
C3553166
Description
-65℃~+175℃ 22kΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors