PTF658K2500BYBF
MFR.Part #
PTF658K2500BYBF
JLCPCB Part #
C1442828
Description
-55℃~+150℃ 250mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors