PTF6579R910BYEK
MFR.Part #
PTF6579R910BYEK
JLCPCB Part #
C1443264
Description
-55℃~+150℃ 250mW 79.91Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS