PTF65175R20BZR6
MFR.Part #
PTF65175R20BZR6
JLCPCB Part #
C3455842
Description
-55℃~+150℃ 175.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ Plugin,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors