PTF6579R910BYBF
MFR.Part #
PTF6579R910BYBF
JLCPCB Part #
C1443271
Description
-55℃~+150℃ 250mW 79.91Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors