RNC55H25R8BRB14
MFR.Part #
RNC55H25R8BRB14
JLCPCB Part #
C1458271
Description
-65℃~+175℃ 125mW 25.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors