PTF6562R500BXBF
MFR.Part #
PTF6562R500BXBF
JLCPCB Part #
C3483273
Description
-55℃~+150℃ 250mW 62.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors