RN65E3163BB14
MFR.Part #
RN65E3163BB14
JLCPCB Part #
C3569133
Description
-65℃~+175℃ 316kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors