CMF5595K300BHEK
MFR.Part #
CMF5595K300BHEK
JLCPCB Part #
C1420662
Description
-55℃~+175℃ 500mW 95.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS