RN60E49R9FRE6
MFR.Part #
RN60E49R9FRE6
JLCPCB Part #
C3407934
Description
-65℃~+175℃ 250mW 49.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors