PTF6539K200BXEK
MFR.Part #
PTF6539K200BXEK
JLCPCB Part #
C1444117
Description
-55℃~+150℃ 250mW 39.2kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS