BFC238356332
MFR.Part #
BFC238356332
JLCPCB Part #
C5578225
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 3.3nF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS