PTF65263R16AYBF
MFR.Part #
PTF65263R16AYBF
JLCPCB Part #
C1443284
Description
-55℃~+150℃ 250mW 263.16Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors