PTF6530K000AYEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PTF6530K000AYEK
JLCPCB Part #
C1442724
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-55℃~+150℃ 250mW 30kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS