PTF6519R100BYEK
MFR.Part #
PTF6519R100BYEK
JLCPCB Part #
C3419267
Description
-55℃~+150℃ 19.1Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS