RLR05C3302GSM22
MFR.Part #
RLR05C3302GSM22
JLCPCB Part #
C3565808
Description
-65℃~+150℃ 125mW 33kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors