PTF6519R100BYBF
MFR.Part #
PTF6519R100BYBF
JLCPCB Part #
C1444793
Description
-55℃~+150℃ 19.1Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors