PTF6519K100BZEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PTF6519K100BZEK
JLCPCB Part #
C1443477
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-55℃~+150℃ 19.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS