PTF6515K000BYEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PTF6515K000BYEK
JLCPCB Part #
C1443375
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-55℃~+150℃ 15kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS