RWR89NR422FRB12
MFR.Part #
RWR89NR422FRB12
JLCPCB Part #
C1470664
Description
-55℃~+250℃ 3W 422mΩ Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors