PTF6515K000BZEK
MFR.Part #
PTF6515K000BZEK
JLCPCB Part #
C1443069
Description
-55℃~+150℃ 15kΩ 250mW Metal Film Resistors ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS