RLC63K1R00JTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RLC63K1R00JTE
JLCPCB Part #
C3946922
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 1Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS