BFC233921474
MFR.Part #
BFC233921474
JLCPCB Part #
C5334438
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 470nF X2 ±20% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS