P0805Z3093BNT
MFR.Part #
P0805Z3093BNT
JLCPCB Part #
C4345412
Description
-55℃~+155℃ 200mW 309kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS