P0805Z3013BNT
MFR.Part #
P0805Z3013BNT
JLCPCB Part #
C4195693
Description
-55℃~+155℃ 200mW 301kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS