P0805Z1911WNT
MFR.Part #
P0805Z1911WNT
JLCPCB Part #
C4043391
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS