SR732ATTD7R32D
MFR.Part #
SR732ATTD7R32D
JLCPCB Part #
C2600532
Description
-55℃~+150℃ 333mW 7.32Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS