ERJP06F4301V
MFR.Part #
ERJP06F4301V
JLCPCB Part #
C543561
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 500mW 600V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS