P0805Y8060BNT
MFR.Part #
P0805Y8060BNT
JLCPCB Part #
C4212942
Description
-55℃~+155℃ 200mW 806Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS