P0805H3204BNT
MFR.Part #
P0805H3204BNT
JLCPCB Part #
C4286680
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.2MΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS