Y16111K26000B1R
MFR.Part #
Y16111K26000B1R
JLCPCB Part #
C3916870
Description
-55℃~+150℃ 1.26kΩ 300mW ±0.1% ±2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS