P0805Y5900PBW
MFR.Part #
P0805Y5900PBW
JLCPCB Part #
C3991629
Description
-55℃~+155℃ 200mW 590Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount