P0805Y5902PBW
MFR.Part #
P0805Y5902PBW
JLCPCB Part #
C4132152
Description
-55℃~+155℃ 200mW 59kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount