P0805Y59R0WBW
MFR.Part #
P0805Y59R0WBW
JLCPCB Part #
C3965725
Description
-55℃~+155℃ 200mW 59Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount