P0805Y4990PBW
MFR.Part #
P0805Y4990PBW
JLCPCB Part #
C3928694
Description
-55℃~+155℃ 200mW 499Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount