P0805Y5360BBT
MFR.Part #
P0805Y5360BBT
JLCPCB Part #
C3940812
Description
-55℃~+155℃ 200mW 536Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount