P0805Y5362BBT
MFR.Part #
P0805Y5362BBT
JLCPCB Part #
C3956348
Description
-55℃~+155℃ 200mW 53.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount