P0805Y5360BNT
MFR.Part #
P0805Y5360BNT
JLCPCB Part #
C4067524
Description
-55℃~+155℃ 200mW 536Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS